صفحه اصلی اخبار بیمارستان روانپزشکی نیایش سعادت آباد و میلاد شهریار افتتاح شد.
No images

اوقات شرعی

بیمارستان روانپزشکی نیایش سعادت آباد و میلاد شهریار افتتاح شد. مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

بیمارستان روانپزشکی نیایش (سعادت آباد) و میلاد شهریار در مراسمی با حضور کامران باقری لنکرانی وزیر بهداشت ، محسن انصاری معاون کل بنیاد شهید و امور ایثارگران و جمعی از اعضای کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

*دکتر حسن عراقی زاده معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این مراسم با اشاره به اینکه بیمارستان روان پزشکی نیایش دارای 100 تخت بستری است ، گفت : با افتتاح این مرکز ، در حال حاضر مجموعا 10 بیمارستان روان پزشکی در کشور فعال هستند و تخت های بستری به 752 تخت افزایش میابد .
بیمارستان روانپزشکی نیایش، دارای 100 تخت و سه بخش بستری است که احداث آن از یک سال و نیم پیش به همت بنیاد شهید و امور ایثارگران آغاز شده است.
وی با اشاره به بخش های مختلف این بیمارستان، گفت: دو بخش بیماران حاد، یک بخش بیماران مزمن و شش تخت اورژانس از جمله بخش های مختلف این بیمارستان روانپزشکی است که خدمات پاراکلینیکی و رادیولوژی در آن ارایه می شود.
همچنین بیمارستان روانپزشکی میلاد شهریار نیز باظرفیت 64 تخت بستری رسما افتتاح شد.
با افتتاح بیمارستان های روانپزشکی میلاد و نیایش و تبدیل شدن بیمارستان صدر به بیمارستان روزانه، مرکز مداخله در بحران جانبازان اعصاب و روان ایجاد می شود و در آن خدمات اورژانس در محل، به جانبازان ارایه می شود.
 
وی افزود: با تبدیل شدن بیمارستان صدر به بیمارستان روزانه و ارایه آموزش های لازم به جانبازان اعصاب و روان در آنجا دیگر نیازی به بستری جانبازان اعصاب و روان نخواهد بود و جانبازان پس از دریافت خدمات آموزشی به کانون گرم خانواده های خود باز می گردند.
در پایان این مراسم وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی از بخش های مختلف بیمارستان نیایش بازدید و با اهدای گل به جانبازان از آنان عیادت نمودند .

 
 

فرم عضویت درسایتحاضرین در سایت

ما 20 مهمان آنلاین داریم

نظرسنجی

نظر شما در مورد سایت مرکز بهداشت روانی در سال91چیست ؟