سمینار آموزشی سلامت خانواده

با تشکر از تمامی کسانی که فرم ثبت نام اولیه خود را جهت حضور  در همایش تکمیل کرده اند ، لازم به ذکر است برای ثبت نام نهایی باید مراحل زیر انجام داده شود .

تمامی شرکت کنندگان در همایش به دو گروه اصلی تقسیم بندی می شوند :

1- پزشکان ، پیراپزشکان

2-روانشناسان ، مددکاران ، مشاوران

گروه اول (پزشکان و پیراپزشکان) برای ثبت نام نهایی ، باید به سامانه آموزش مداوم پزشکی مراجعه و با کد 68824  و عنوان (پیشگیری و درمان اختلالات جنسی) ثبت نام نمایند . کسانیکه ثبت نامشان به صورت آزاد می باشد و شاغل در بنیاد نیستند باید هزینه مربوط را پرداخت نمایند ، با ارائه فیش بانکی در روز سمینار ثبت نام آنها تایید می شود و امتیاز سامانه آموزش مداوم برایشان منظور میگردد .

لینک سامانه آموزش مداوم

گروه دوم ( روانشناسان ، مددکاران و مشاوران ) برای ثبت نام نهایی باید تمامی اطلاعات موجود در فرم ثبت نام نهایی سمینار  را (لینک زیر یا سمت راست سایت قسمت فهرست اصلی ) دقیق و کامل پر نمایند .کسانیکه نوع ثبت نام شان به صورت آزاد می باشد باید مبلغ 400000 ریال به شماره حساب 0102495419009 به نام پژوهشکده مهندسی و علوم پزشکی جانبازان ، بانک صادرات شعبه مقدس اردبیلی تهران واریز نمایند و اسکن فیش بانکیشان را در فرم ثبت نام نهایی ارسال نمایند . همچنین حجم فایل ارسالی باید کمتر از 100kb و فرمت به صورت jpg باشد .در قسمت شماره نظام روانشناسی کسانیکه عضو سازمان نظام روانشناسی نیستند عدد صفر را وارد نمایند .

لینک فرم ثبت نام نهایی سمینار برای روانشناسان ، مددکاران ، مشاوران

تمامی شرکت کنندگان حداکثر تا 20 دی ماه فرصت دارند ثبت نام خود را نهایی کرده و اطلاعات خود را ارسال نمایند . هیچ مسئولیتی در قبال عدم ارسال اطلاعات ، اطلاعات ارسالی ناقص و اشتباه پذیرفته نخواهد شد و به منزله عدم ثبت نام تلقی خواهد شد .

با تشکر ، مرکز بهداشت روانی

شما اینجا هستید: خانه اخبار سمینار آموزشی سلامت خانواده